Ładowanie Wydarzenia

Rok korposzczura – horoskop na 2020 | PREMIERA

wydarzenie Rok korposzczura – horoskop na 2020  | PREMIERA jest nieaktualne

Czego możemy się spodziewać w roku 2020 – my, ludzie skrępowani umowami o pracę, mamieni różnego rodzaju benefitami i wodzeni na manowce „przejrzystych” ścieżek kariery? Jak interpretować nadchodzący rok, który – według chińskiej astrologii – upłynie pod znakiem szczura?

MIŁOŚĆ
Wrodzona szczurza ruchliwość nakaże Ci wzmożoną aktywność miłosną w 2020 roku. Romans biurowy będzie wisiał w powietrzu! W końcu spędzasz w korpo ponad 50 godzin tygodniowo – gdzie indziej miał/a/byś kogoś poznać, jak nie w firmowej stołówce czy na openspejsie? Pamiętaj jednak: każda ruja kiedyś się kończy. Działaj ambitnie albo dyskretnie.

RODZINA
Jako gatunek korposzczur doskonale odnajduje się w realiach dużej firmy. Jednocześnie oznacza to, że poza jej strukturami, tj. w innych okolicznościach zawodowych, nie jest w stanie przeżyć. Wiedziałeś/-aś, że samica szczura w rok może wydać na świat aż 60 kolejnych osobników? To mniej więcej tyle, ile zaaplikuje o twoją posadę w chwili, gdy udasz się na urlop rodzicielski. Zatem porzuć plany o powiększeniu rodziny. Jedyną Rodziną wartą ekspansji jest twoja Firma.

ZDROWIE
Tak jak szczury uodporniły się na wiele chorób i pasożytów, tak i ty uodpornisz się na korpomowę. W końcu przestaniesz mówić o wstawieniu prania jako o „tasku”, a w chłopaku/dziewczynie z Tindera zobaczysz więcej niż „target” działań matrymonialnych. Jedyna epidemia, przed którą nie uda Ci się ustrzec, to piątkowe sushi od Pani Buły. Może warto wrócić do sprawdzonej diety pudełkowej?

KARIERA
Dorosły, ważący blisko pół kilograma szczur jest w stanie przecisnąć się przez otwór wielkości wnętrza rolki papieru toaletowego. Dlatego i ty przepchniesz się przez nieprzychylność swojego przełożonego i dostaniesz premię, na którą zasłużyłeś/-aś swoją ciężką pracą po godzinach! Pamiętaj, bądź asertywny/-a, ale i uprzejmy/-a. Gryziesz tylko wtedy, gdy nie masz wyjścia.

szczęśliwy kolor: garniturowa czerń, garsonkowy grafit
szczęśliwy dzień: piątek po 17
szczęśliwa liczba: każda ponad 4500 (zł brutto)
znaki przychylne: szara myszka z recepcji, znajomy królika w HR-ach

Zapraszamy wszystkich zapracowanych na spektakl improwizowany, który uchyli rąbka tajemnicy o nadchodzącym korporoku.

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)