Ładowanie Wydarzenia

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, czyli improwizowane RPG | ONLINE

wydarzenie Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, czyli improwizowane RPG | ONLINE jest nieaktualne

Siła: 6
Inteligencja: 8
Zręczność: 7
Żywotność: 4
Umiejętności: lecząca dłoń

Czyś wróżbita, czy mroczny elf, czas wyruszyć w improwizowaną podróż w świat magii, mieczy, smoków i lochów! Pełnej walki wręcz, uników, oswajania magicznej zwierzyny, rozpaczliwych rzutów na charyzmę, kupczenia losem, poszukiwania źródeł życia i handlu w dzień targowy. Postaci mogą wyposażyć się w pancerze, kołczany i butelki z eliksirem, jednak o wszystkim zadecyduje mistrz gry, szczęście – no i nasza wyobraźnia. Waszą misją jest… dołączenie do nas na widowni! Zagramy dla Was improwizowany spektakl RPG! Przed zasiąściem przed ekranami komputerów należy zgromadzić prowiant, piwko i inne niezbędne artefakty. W końcu nie wiadomo, kiedy wrócimy z Zapomnianych Krain… Jeśli wrócimy.
 
Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania 🙂

Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
 

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.