Ładowanie Wydarzenia

Piotr z Aktorem/Aktorką to format, gdzie każdy będzie robił to, co potrafi najlepiej. Piotr Sikora to warszawski improwizator, który najlepiej się czuję, jak nie wiadomo, co się wydarzy, więc będzie improwizował. Aktor/ka zaś, co spektakl inny, będzie grał/a znany sobie tekst. Piotr z kolei będzie starał się odnaleźć w tym wszystkim i wyimprowizować swoją część dialogu.

 

Więc w połowie spektakl będzie napisany i zagrany, a w połowie wyimprowizowany. Założeniem jest, że aktor nie zdradzi aż do momentu spektaklu, jaki będzie grał tekst, i ujawni go dopiero na scenie.

 

Gościem Piotra będzie Michał Meyer. Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodził się w 1985 roku w Warszawie, jest absolwentem krakowskiej PWST. Związany z teatrem STU w Krakowie, gdzie można oglądać go m. in. w „Hamlecie” i „Weselu”. Występuje również w stołecznym Klubie Komediowym. Miał możliwość współpracy z wybitnymi reżyserami m. in. w takich filmach jak „Wenecja” Jana Ja-kuba Kolskiego, „Wałęsa. Człowiek z nadziei” Andrzeja Wajdy, „Miasto 44” Jana Komasy czy „Amok” Kasi Adamik. W telewizji debiutował rolą Antka w serialu „Czas honoru”. Występował w wielu telewizyjnych se-rialach i programach rozrywkowych (ostatnio Drunk History dla Comedy Central). Członek obsady SNL (Saturday Night Live) Polska – polskiej edycji kultowego amerykańskiego programu rozrywkowego.

 

Piotr Sikora to warszawski performer, głupiec i improwizator. Studiował teatr i impro we Włoszech, Chicago i Los Angeles. W Warszawie możecie znać go z teatrów takich jak Klancyk, Hofesinka czy PiP szoł. Marzy o zakupie profesjonalnej hulajnogi i od dłuższego czasu mieszka głównie na kanapach swoich przyjaciół.

 

Bilety: 25/15 zł

 

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

 

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

Miejsce:

Klub Komediowy, Nowowiejska 1

Kategoria:

Dodaj do kalendarza: