Ładowanie Wydarzenia

Pijane impro – spektakl dla dorosłych | ONLINE

wydarzenie Pijane impro – spektakl dla dorosłych | ONLINE jest nieaktualne

Zapraszamy na spektakl, podczas którego absolutnie wszystko będzie mogło się zdarzyć, albowiem będziemy pili i grali. Pili – alkohol. W dużych ilościach. Wódkę albo wiśniówkę, albo żołądkową gorzką, co tam kto ma w barku czy w lodówce. Grali – sceny improwizowane, nasączone toastami i pijackimi anegdotami. A tymczasem widzowie, spokojnie z wygodnej perspektywy własnych mieszkań, będą mogli patrzeć, jak to wpływa (żart słowny zamierzony) na improwizatorów. A jeśli i Wy w tym czasie będziecie pić – to jeszcze lepiej.

Improwizacja to słuchanie, uważność, spokój i ćwiczenie pamięci. Co się wydarzy, kiedy alkohol odejmie nam te umiejętności? Nigdy do końca nie wiemy. Trochę się boimy, bo mogą się zdarzyć straszne rzeczy. Ale co nam zostało w dobie zamkniętych barów, kiedy nawet na ławeczce pod blokiem nie można się towarzystko zgrupować? Dlatego chcemy spróbować – z Wami, i na onlajnie! Przynajmniej powrót do domu będzie łatwiejszy (na autopilocie do sypialni).

Spektakl tylko dla dorosłych.

Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania 🙂

Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
 

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.

 
|fot. Karina Krystosiak