Ładowanie Wydarzenia

Orgia, zróbmy to razem! – spektakl improwizowany

wydarzenie Orgia, zróbmy to razem! – spektakl improwizowany jest nieaktualne

Mówi się, że kiedy Bóg chce kogoś ukarać, spełnia jego najskrytsze marzenia. Witajcie na orgii. Oto historia o samotności, zmęczeniu i szybkich podnietach. Zróbmy to razem.

Historia grupy ludzi, którzy ze zmęczenia, znudzenia i potrzeby zmiany postanawiają znaleźć szczęście w ramionach nieznajomych. Losują kluczyki, lądują w specjalnym klubie, a może ruszają nocą w miasto – to się dopiero okaże. Jedno jest pewne: to się nie może udać. Nasi bohaterowie nigdy wcześniej nie byli na orgii. Nikt im nie powiedział, jak mają się zachować. W efekcie żadne z nich nie bawi się dobrze. Każdy nawet najdoraźniejszy obiekt ludzki posiada twarz, która mówi, a każda rozmowa w końcu sprawia, że ląduje się w jeszcze większych kłopotach niż te, od których się uciekało…

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 16 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.