Ładowanie Wydarzenia

Netflix and chill | NOWOŚĆ

wydarzenie Netflix and chill | NOWOŚĆ jest nieaktualne

— Netflix and chill?
— U mnie, czy u Ciebie?
— Może być u mnie. 19?
— OK.

I tu zaczynają się schody. Wszyscy niby wiedzą, o co chodzi, a jednak nasuwa się masa pytań i wątpliwości… Dostaliśmy w tej sprawie sporo listów i próśb o porady, w związku z czym spieszymy z pomocą!

Czy postawić na stole jakieś przekąski, a jeśli tak, to jakie? – pyta Kornel P., 23-latek, student mechatroniki. Kornelu, ty mały łakomczuszku… Pamiętaj, zaspokajamy jedną potrzebę życiową na raz. Albo jedzenie, albo seks. Także albo oglądasz po raz kolejny 5 sezon „Przyjaciół”, podjadając sobie ulubione pringelsy, przegryzając co chwila wieprzowym kabanoskiem – samotnie, aż do 63 roku życia, kiedy to umrzesz na zawał (przyczyna: zbyt wysoki poziom cholesterolu w organizmie). Albo tego wieczoru ograniczysz menu do wytrawnego bordeaux. Życie to sztuka wyboru.

Który serial/film wybrać? – zastanawia się Ania T., z Piaseczna. Aniu… Kochana, słodka, niewinna Aniu… Pierwszy wieczór „z Netfliksem”, co? Czegokolwiek nie włączysz, nie o film przecież tu chodzi. Niemniej jednak, skoro już pytasz, raczej nie nowości i nie filmy akcji (czy też jakie tam lubi twoja randka) – mogą okazać się zbyt wciągające, a chyba nie chcesz mieć tego wieczoru konkurencji?

Prosić po wszystkim o dorzucenie się do miesięcznego abonamentu? – pyta Marcin W. z Gocławia. Dziękujemy za to ważne pytanie. Niejednokrotnie już słyszeliśmy o przypadkach żerowania na cudzym koncie. Więc jeśli masz podejrzenia, że laska znalazła w tobie frajera, dzięki któremu zaoszczędzi dwie dychy miesięcznie – reaguj! Pojęcie „with benefits” ma swoje granice!

Także kochani: Netflix and chill, HBO and GO, Prime Video and… – hmm. No nic, nie o platformę streamingową chodzi, a o to, ile obejrzycie „sezonów”, czy nikt nie zaśnie w trakcie i czy na końcu pojawi się cliffhanger zachęcający do kolejnego spotkania. Tymczasem, wszystkich, którzy wciąż mają pytania, albo którzy aż do tego momentu nie kumają, o czym tu mowa, zapraszamy na spektakl improwizowany inspirowany randkowym życiem mieszkańców Warszawy! Nie obiecujemy, że to będzie mądry spektakl, za to na pewno życiowy i odsłaniający prawdę o tym, co może pójść nie tak podczas randek z Netfliksem.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie (górna sala) od godziny 16 w dni, w które gramy tam spektakle (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

 
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.