Ładowanie Wydarzenia

Netflix and chill – czyli HBO and GO| PREMIERA

wydarzenie Netflix and chill – czyli HBO and GO| PREMIERA jest nieaktualne

— Netflix and chill?
— U mnie, czy u Ciebie?
— Może być u mnie. 19?
— OK.

I tu zaczynają się schody. Wszyscy niby wiedzą, o co chodzi, a jednak nasuwa się masa pytań i wątpliwości… Dostaliśmy w tej sprawie sporo listów i próśb o porady, w związku z czym spieszymy z pomocą!

Czy postawić na stole jakieś przekąski, a jeśli tak, to jakie? – pyta Kornel P., 23-latek, student mechatroniki. Kornelu, ty mały łakomczuszku… Pamiętaj, zaspokajamy jedną potrzebę życiową na raz. Albo jedzenie, albo seks. Także albo oglądasz po raz kolejny 5 sezon „Przyjaciół”, podjadając sobie ulubione pringelsy, przegryzając co chwila wieprzowym kabanoskiem – samotnie, aż do 63 roku życia, kiedy to umrzesz na zawał (przyczyna: zbyt wysoki poziom cholesterolu w organizmie). Albo tego wieczoru ograniczysz menu do wytrawnego bordeaux. Życie to sztuka wyboru.

Który serial/film wybrać? – zastanawia się Ania T., z Piaseczna. Aniu… Kochana, słodka, niewinna Aniu… Pierwszy wieczór „z Netfliksem”, co? Czegokolwiek nie włączysz, nie o film przecież tu chodzi. Niemniej jednak, skoro już pytasz, raczej nie nowości i nie filmy akcji (czy też jakie tam lubi twoja randka) – mogą okazać się zbyt wciągające, a chyba nie chcesz mieć tego wieczoru konkurencji?

Prosić po wszystkim o dorzucenie się do miesięcznego abonamentu? – pyta Marcin W. z Gocławia. Dziękujemy za to ważne pytanie. Niejednokrotnie już słyszeliśmy o przypadkach żerowania na cudzym koncie. Więc jeśli masz podejrzenia, że laska znalazła w tobie frajera, dzięki któremu zaoszczędzi dwie dychy miesięcznie – reaguj! Pojęcie „with benefits” ma swoje granice!

Także kochani: Netflix and chill, HBO and GO, Prime Video and… – hmm. No nic, nie o platformę streamingową chodzi, a o to, ile obejrzycie „sezonów”, czy nikt nie zaśnie w trakcie i czy na końcu pojawi się cliffhanger zachęcający do kolejnego spotkania. Tymczasem, wszystkich, którzy wciąż mają pytania, albo którzy aż do tego momentu nie kumają, o czym tu mowa, zapraszamy na spektakl improwizowany inspirowany randkowym życiem mieszkańców Warszawy! Nie obiecujemy, że to będzie mądry spektakl, za to na pewno życiowy i odsłaniający prawdę o tym, co może pójść nie tak podczas randek z Netfliksem.

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)