Ładowanie Wydarzenia

Najgorsza Para, czyli Marta Iwaszkiewicz i Bartek Młynarski, zagrają spektakl o najgorszych związkach, nieudanych pierwszych randkach, kryzysach po 3 latach, 3 miesiącach albo 3 dniach. Nie zabraknie też nędznych podrywów w barze na stacji benzynowej i w kolejce po kartę warszawiaka.

 

Czemu On nie chce jechać ze mną na festiwal jogi tantrycznej ? Czemu Ona ciągle gra w Candy Crash Soda Saga a nie chce słuchać o moim wewnętrznym lęku ? Ich inspiracją będzie pewnie i życie, i prawda, ale również historie o ekspartnerach, ich denerwujących cechach, czemu nie wyszło i w ogóle.

 

Wszystko będzie improwizowane na żywo i bez scenariusza.

 

WYSTĄPIĄ:

 

Bartek Młynarski – improwizuje w grupach i projektach: Klancyk, Sobota Wieczór, Sufin/Młynarski, Bitwa na dubbingi. Pisze i występuje w skeczach Niektóre Długopisy Piszą Wolniej. Uczy w Szkole impro, na co dzień można go spotkać w cieniu, w kącie na fotelu w Klubie Komediowym.

 

Marta Iwaszkiewicz – improwizuje w grupach i projektach: Hurt Luster, Sobota Wieczór, Hulaj, Boisko. Pisze i występuje w skeczach Niektóre Długopisy Piszą Wolniej. Uczy w Szkole impro. Na co dzień mówi wszystkim dookoła, że musi napisać pracę magisterską.

 

☞ Cena: 25/15 ZŁ

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

 

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

 

Spektakl/Artyści:

Klancyk, Hurt Luster

Dodaj do kalendarza:


Nadchodzące wydarzenia


23.11

piątek

20:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO:

01.12

sobota

19:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO:

07.12

piątek

20:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO:

21.12

piątek

21:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO:

21.12

piątek

19:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO: