Ładowanie Wydarzenia
Wieczór krótkich gier

Gorące rytmy samby, rozkołysane biodra opięte brokatową lajkrą, maski ledwie skrywające zalotne spojrzenia, deszcz barwnych serpentyn i konfetti…  Czyli karnawał w Brazylii!

 

Tymczasem w Polsce: Muzycznie utknęliśmy z Krzysztofem Krawczykiem na parostatku, a rozkołysanie tułowia hamują puchowe, bezkształtne kurty. Maski są, a jakże – antysmogowe. No i deszcz też jest. Zwykły deszcz.

 

Może i nie jesteśmy w RIO, i może jesteśmy za smutni na karnawał – ale za miesiąc będziemy jeść nieprzyzwoite ilości pączków i sypać głowy popiołem. Jeśli się bawić, to tylko teraz! Zapraszamy na karnawałowy wieczór z krótkimi grami improwizowanymi z akompaniamentem! Będzie muzyka, będziemy śpiewać. La vida loca!

 

Gry mają odgórne założenia, z którymi improwizatorzy będą musieli sobie poradzić. Tym razem czeka ich wiele wyzwań muzycznych, gdyż na pianinie będzie im towarzyszyć Maja Lenar. I tak na przykład występujący będą musieli ułożyć barową piosenkę na zadany przez publiczność temat (Irish Drinking Song), zaimprowizować serię muzycznych hitów (Greatest Hits) albo a vista – na znak prowadzącego – płynnie kontynuować scenę, śpiewając (Show-Stopping Number). Wszystko na żywo, bez przygotowania, za to z akompaniamentem!

☞ Bilety: 30/20 zł
BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)
Bilety na spektakl można kupić:
  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)
 

Miejsce:

Klub Komediowy, Nowowiejska 1

Kategoria:

Spektakl/Artyści:

Wieczór krótkich gier

Dodaj do kalendarza:


Nadchodzące wydarzenia


17.10

środa

21:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO: