Ładowanie Wydarzenia

Monologi o miłości, życiu i kurczakach – Klub Komediowy robi stand-up | PREMIERA

wydarzenie Monologi o miłości, życiu i kurczakach – Klub Komediowy robi stand-up | PREMIERA jest nieaktualne

Siedzisz sobie przy rodzinnym obiedzie, jesz pierogi, popijasz kompotem. Jest dobrze, bezpiecznie, nikt cię nie niepokoi, nie zaczepia. Wujek rozmawia z siostrą cioteczną. Spokój. Rodzinka zajęta rozmowami o życiu, o tym, co wydarzyło się w ostatnim odcinku „Mody na sukces”. Za chwilę deser. Nagle mama wstaje i mówi „Proszę o uwagę, Hubert ma coś ważnego do opowiedzenia – ma koleżankę. Hubciu, no opowiedz wszystkim o Ewie, jak to się poznaliście. Nie daj się prosić”.

Siedzisz sobie na spotkaniu biurowym, ktoś robi prezentację, udajesz, że słuchasz. Masz wprawę w markowaniu oznak zainteresowania, jednocześnie więc sprawdzasz w telefonie, co piszą na Pudelku. Spokój. Jeszcze 10 minut do końca, jakoś to przetrwasz. Nagle prezes zadaje pytanie – na szczęście nie dotyczą twojego działu. Uff. I jeb: „A, tak mi się przypomniało. Pani Karolino, a co w HR-ach? Dotarły do mnie informacje, że przekroczyliście budżet na ten rok. Może pani to wyjaśnić?”.

Wszystkie światła na ciebie, trzeba szyć. Trudno, coś tam powiem, jakoś to będzie. Tak zaczynają się monologi o życiu, relacjach i kurczakach. Zapraszamy na wieczór, w którym na scenie Klubu Komediowego będziemy my – komicy i improwizatorzy – jednak w nowej, niecodziennej dla nas roli: samozwańczych, jednorazowych stand-uperów. Smutni debiutanci. I ich monologi. Niewystarczająco znani, by jechać w ogólnopolską trasę, za mało lubiani i ze zbyt małych rodzin, by zapełnić sale w miejskich domach kultury. My i nasze historie.

Bilety: 30 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 16 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.