Ładowanie Wydarzenia

Moje boskie ciało – performens taneczno-muzyczny, jakiego nie było!

wydarzenie Moje boskie ciało – performens taneczno-muzyczny, jakiego nie było! jest nieaktualne

Jak to się mogło stać, że na przestrzeni dekady, między 20 a 30 rokiem życia, ciało jakoś tak niepostrzeżenie powylewało się poza swoje kontury, a lustro – z najserdeczniejszej przyjaciółki stało się wredną suką bez skrupułów? Na szczęście jest jeszcze TANIEC! Bez znaczenia, czy tańczysz samemu w zaciszu własnej sypialni, tuptasz nogą, siedząc po 17 przy biurku na Postępu, czy podążasz za rytmem silent disco na placu Defilad. Ciało wprawione w ruch – zachwyca! Do tego nigdy nie tańczysz samotnie, bo razem z tobą podryguje twoja twoja szyszynka, twoja limfa też pląsa i tańczy twoja wątroba (możliwe, że na delikatnym rauszu, ale tańczy!). Tańczy twoje boskie ciało! A co najlepsze, ciało w tańcu to twój najlepszy diler – zawsze blisko, zaspokoi każdą potrzebę, uciszy wszelkie kompleksy i chandry dawką serotoniny i dopaminy. Za darmo. Za każdym razem!

Zapraszamy na spektakl, jakiego jeszcze u nas nie było: improwizowany performens taneczno-muzyczny, z elementami improwizacji teatralnej! O czym zatańczą Izabela Chlewińska, Katarzyna Sitarz i Filip Szatarski (do muzyki na żywo Patryka Zakrockiego – altówka amplifikowana) i co widzowie zobaczą w ich tańcu? Zobaczymy już w piątek na barce Wisława!

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • stacjonarnie u biletera/bileterki – na Barce Wisława (dolny pokład), w dni, kiedy gramy tam spektakle, od godziny 17.30 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 
Spektakl odbędzie się w ogrzewanej sali na dolnym pokładzie Barki Wisława.