Ładowanie Wydarzenia

Miłość ci wszystko wypaczy – romantyczny quiz Klubu Komediowego | ONLINE

wydarzenie Miłość ci wszystko wypaczy – romantyczny quiz Klubu Komediowego | ONLINE jest nieaktualne

Czasem bywa tak, że miłość kwitnie, św. Walenty patronuje, a kto się dotąd czubił, teraz już uskutecznia „lubienie się”. Częściej jednak czar pryska, kupidyn chybia, a początkowa sympatia przeradza się w apatię… I tę – niepopartą ani liczbami, ani wypowiedzią żadnego amerykańskiego naukowca – naukę o miłości przekażemy Wam podczas przewrotnie romantycznego quizu pt.: „Miłość ci wszystko wypaczy”!

Tego jakże znamiennego wieczoru, bo w wigilię Walentynek – kiedy jeszcze nie jest za późno, by zweryfikować plany na 14 lutego, ani za wcześnie, by rozpocząć tkliwie-ckliwą celebrację święta zakochanych – zapraszamy Was na pół improwizowany, pół poparty scenariuszem komediowy talk show testujący humorystów z Klubu Komediowego z wiedzy na temat uczuć, serca i męczeństwa w imię miłości.

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP, a zostaniesz przekierowany do strony wydarzenia na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją.