Ładowanie Wydarzenia

Swego rodzaju program osobisty Michała Kempy – komika, który skończył około 30 lat i tak bardzo to przeżył, że postanowił o tym opowiedzieć. Program ma charakter satyryczny. Program ma świadomie kontrowersyjny tytuł. Treści nie będą już kontrowersyjne, ale ich weryfikacja następuje dopiero po zakupie biletów.

 

Program nie ma charakteru stand-upowego, przypomina raczej tradycyjne Audiovisual Comedy Show (audiowyżual oznacza, że będzie rzutnik. Dobry. Niemiecki rzutnik).

 

„Kempa w zgrabny i lekki sposób przekracza kolejne granicy komedii. Ogląda się to z niezwykłą przyjemnością.”
– Artur Wasilewski „Nowy Teatr Współczesny”

 

„Coś, co inni zamieniliby na pełen frazesów ideologiczny wiec, Kempa robi w sposób bezpretensjonalny i mądry. I przede wszystkim szalenie zabawny.”
– Wojciech Tumidal „sceniczni.pl”

 

„Jest tu śmiech, ale są też łzy. Wzruszenia, smutek, radość, nadzieja. Zabawa i Refleksja. Sposób, w jaki Michał Kempa żongluje klimatem i emocjami w swoim autobiograficznym show przywołuje najlepsze wspomnienia przedwojennej Lwowskiej Szkoły Komedii. Występy Michała Kempy to odkrycie, o które wszyscy powinniśmy dbać i pielęgnować je. To zjawisko niezwykłe.”
– Antoni Byrdy „Ars Comediana”

 

„Wiesz co, jeżeli o mnie chodzi, to ten pomysł, żeby wykorzystać w opisie zmyślone cytaty ze zmyślonych, fałszywych tytułów to to jest wiesz – wątpliwe moralne, to jest wręcz oszustwo. No. Natomiast tak jak mówię – jeśli ma to w jakikolwiek sposób zwiększyć sprzedać biletów to tak – zróbmy to, pewnie, że tak”.
– Michał Kempa

 

„To, że to jest premiera i ludzie mogą się zorientować, że i tak tego przecież nikt nie widział, więc pomysł z tymi cytatami w ogóle jest trochę bez sensu to to rzeczywiście na tu trochę komplikuje. Ale to już trudno, teraz tego zmieniać nie będziemy. To musi pójść.”
– Michał Kempa

 

„Nie, to że na 6 cytatów 3 są ze mnie to mi nie przeszkadza. Im więcej mnie tym lepiej. Jak będzie 4 cytat ze mnie to też się nie obrażę.”
– Michał Kempa

 

„No, spoko, na razie”
– Michał Kempa

 

Bilety: 30 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

Dodaj do kalendarza: