Ładowanie Wydarzenia

Mężowie Konstancina | PREMIERA

wydarzenie Mężowie Konstancina | PREMIERA jest nieaktualne

Miłosny przewodnik po Konstancinie, czyli co to oznacza, gdy facet z Konstancina zaprosi Cię do:

1. tężni solankowej – co tu dużo mówić, koleś przyoszczędził… liczy, że zachwyci cię podmiejskie inhalatorium, ale nie da się ukryć, że bilet wstępu kosztował 10 zł za osobę (i to w sezonie zimowym, czyli w ogóle najtaniej, jak się da). I jak książki nie należy oceniać po okładce, tak mężczyzn – po portfelu, niemniej jednak facet jest z Konstancina. Powinien mieć własną gradiernię w swoim przywillowym ogrodzie. Powiedz, że masz nadwrażliwość na brom i czym prędzej uciekaj!
2. Villi La Fleur – ty i on, kontemplujący oryginały obrazów Tamary Łempickiej, pochylający się nad autentycznym szkicem Modiglianiego… niby romantycznie, niby gustownie, a jednak – jesteście w CZYIMŚ prywatnym muzeum. A przecież koleś jest z Konstancina. Unikatowa kolekcja malarstwa i rzeźby powinna zdobić hol JEGO willi.
3. parku WakeLove Konstancin – zajaweczka wakeboardem? OK, od razu sobie daruj. On najpewniej wciąż jest niepełnoletni lub – co gorsze – to typ sportowca. Jeśli zdecydujesz się na tę randkę, to albo w konsekwencji złamiesz prawo, albo nieodwracalnie upokorzysz się na akwenie wodnym, ubrana w piankowy kostium z neoprenu.
4. uzdrowiska – że niby chodzi o luksusowy, odprężający wypoczynek, połączony z serią zabiegów SPA i odnową biologiczną… Wszystko fajnie, ale prędzej czy później okaże się, że pracownicy ośrodka kojarzą twojego towarzysza z (niejednego) turnusu rehabilitacyjnego na oddziale kardio czy orto. Facet jest z Konstancina w większym stopniu, niż powinien. I czar pryska, nieoczekiwanie poczułaś się bardzo staro, a atmosfera nagle staje się jakaś taka… sanatoryjna. Uciekaj, zanim wykupisz tygodniowy pobyt leczniczy ze śniadaniem w cenie!
5. najdroższego hotelu na Mauritiusie – dokąd zabrał cię prywatnym samolotem. Udało się! Trafiłaś w końcu na prawdziwego MĘŻA KONSTANCINA!

Zapraszamy na spektakl „Mężowie Konstancina” – odpowiedź męskiej reprezentacji improwizatorów Klubu Komediowego na „Żony Wilanowa”.

Szpakowaci, postawni, bogaci. Duża strefa wpływów. Wiele zer na kontach.

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • stacjonarnie u biletera/bileterki – na Barce Wisława (dolny pokład), w dni, kiedy gramy tam spektakle, od godziny 17 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 
Spektakl odbędzie się w ogrzewanej sali na dolnym pokładzie Barki Wisława.