Ładowanie Wydarzenia

Mężowie Konstancina | NOWOŚĆ

wydarzenie Mężowie Konstancina | NOWOŚĆ jest nieaktualne

Miłosny przewodnik po Konstancinie, czyli co to oznacza, gdy facet z Konstancina zaprosi Cię do:

1. tężni solankowej – co tu dużo mówić, koleś przyoszczędził… liczy, że zachwyci cię podmiejskie inhalatorium, ale nie da się ukryć, że bilet wstępu kosztował 10 zł za osobę (i to w sezonie zimowym, czyli w ogóle najtaniej, jak się da). I jak książki nie należy oceniać po okładce, tak mężczyzn – po portfelu, niemniej jednak facet jest z Konstancina. Powinien mieć własną gradiernię w swoim przywillowym ogrodzie. Powiedz, że masz nadwrażliwość na brom i czym prędzej uciekaj!
2. Villi La Fleur – ty i on, kontemplujący oryginały obrazów Tamary Łempickiej, pochylający się nad autentycznym szkicem Modiglianiego… niby romantycznie, niby gustownie, a jednak – jesteście w CZYIMŚ prywatnym muzeum. A przecież koleś jest z Konstancina. Unikatowa kolekcja malarstwa i rzeźby powinna zdobić hol JEGO willi.
3. parku WakeLove Konstancin – zajaweczka wakeboardem? OK, od razu sobie daruj. On najpewniej wciąż jest niepełnoletni lub – co gorsze – to typ sportowca. Jeśli zdecydujesz się na tę randkę, to albo w konsekwencji złamiesz prawo, albo nieodwracalnie upokorzysz się na akwenie wodnym, ubrana w piankowy kostium z neoprenu.
4. uzdrowiska – że niby chodzi o luksusowy, odprężający wypoczynek, połączony z serią zabiegów SPA i odnową biologiczną… Wszystko fajnie, ale prędzej czy później okaże się, że pracownicy ośrodka kojarzą twojego towarzysza z (niejednego) turnusu rehabilitacyjnego na oddziale kardio czy orto. Facet jest z Konstancina w większym stopniu, niż powinien. I czar pryska, nieoczekiwanie poczułaś się bardzo staro, a atmosfera nagle staje się jakaś taka… sanatoryjna. Uciekaj, zanim wykupisz tygodniowy pobyt leczniczy ze śniadaniem w cenie!
5. najdroższego hotelu na Mauritiusie – dokąd zabrał cię prywatnym samolotem. Udało się! Trafiłaś w końcu na prawdziwego MĘŻA KONSTANCINA!

Zapraszamy na spektakl „Mężowie Konstancina” – odpowiedź męskiej reprezentacji improwizatorów Klubu Komediowego na „Żony Wilanowa”.

Szpakowaci, postawni, bogaci. Duża strefa wpływów. Wiele zer na kontach.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie (górna sala) od godziny 16 w dni, w które gramy tam spektakle (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

 
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.