Ładowanie Wydarzenia

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Żoliborza – improporadnik dla par | NOWOŚĆ

wydarzenie Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Żoliborza – improporadnik dla par | NOWOŚĆ jest nieaktualne

Fajnie byłoby być jedną z tych par, które jednomyślnie odpowiadają na testy wyboru typu: Szalony weekend w kasynach Las Vegas czy biketrip po Skandynawii? Szybki prysznic pod naprzemiennie zimną i ciepłą wodą czy relaksacyjna kąpiel w soli z Morza Martwego? A nie przekonywać się nawzajem o skuteczności diety keto i etyczności weganizmu albo co roku spierać się o to, jak spędzacie wakacje…

Fajnie byłoby być dziewczyną, którą nie musi przymykać oka na malkontenctwo swojego chłopaka, która nie musi tolerować śladów po kubku od kawy czy po jedzeniu na tygodniku, którego nawet nie zdążyła przekartkować. Fajnie byłoby nie musieć kolejny raz pomijać milczeniem żartu o dwuznaczności nazwy Zachęta za każdym razem, gdy proponujesz wspólne wyjście do galerii… Może po prostu jesteście z dwóch odległych biegunów osobowościowych. Może nie jesteście sobie pisani…

Chociaż… z drugiej strony, jak często spotyka się kogoś, kto specjalnie czeka na Ciebie, by wspólnie obejrzeć kolejny odcinek „Magików” na Netfliksie, kto nie wyśmiewa twojej fanaberii kupowania wyłącznie papieru toaletowego mającego ładny print, kto zostawia Ci ostatnią kapkę mleka, bo wie, że inaczej nie wypijesz swojej porannej kawy.

Podobno wystarczy 30 pytań, żeby zakochać się w drugiej osobie, i 30 dni wspólnego mieszkania, by się w sobie odkochać. Jak to jest z tymi związkami? Czy faceci rzeczywiście są z Marsa, a kobiety z Żoliborza? A może kobiety z Wenus, a mężczyźni z Targówka?

Nie wiemy, ale postaramy się zagrać o tym komediowy spektakl: sceniczny, improwizowany poradnik dla par, zainspirowany Waszymi obecnymi, byłymi albo wymarzonymi związkami. Także przyjdźcie ze swoją randką/chłopakiem/mężem/konkubiną albo ze swoim/swoją ex, albo przyjdźcie sami/same! Czy dowiecie się czegoś pożytecznego na temat relacji? Raczej nie. Ale chociaż przez chwilę pobędziemy razem, na jednej planecie i w tej samej dzielnicy, aby w tej bliskości odczuć ulgę, że – jeśli chodzi i uczucia – wszyscy równie mało ogarniamy.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie (górna sala) od godziny 16 w dni, w które gramy tam spektakle (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

 
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.