Ładowanie Wydarzenia

Magda Smalara – „Kobieta do zjedzenia”

wydarzenie Magda Smalara – „Kobieta do zjedzenia” jest nieaktualne

Magda Smalara w spektaklu „Kobieta do zjedzenia” opowie o jednej z największych naszych namiętności. Wprawdzie nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą, wprawdzie niektórym jest wszystko jedno, ale warto uświadomić sobie, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemalże metafizyczną. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach – bo aktorka temat zna od podszewki (dość wspomnieć proustowskie magdalenki), mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.

Będzie o prawdziwym Pięknie, będzie zabawnie, lirycznie, taką przynajmniej mamy nadzieję. Na pewno nie będzie nudno. Jako główne danie – myśl w melodii podana w instrumentalnym sosie. A co najlepsze, klienci rachunek zapłacą przed, więc oszczędzi im los tej dodatkiem kwiatu aranżacji, przykrej pointy każdej dobrej kolacji.

Autorką kompozycji i aranżacji, a także kierownikiem muzycznym tego recitalu jest Urszula Borkowska.

Wskład zespołu wchodzą:
Urszula Borkowska – fortepian
Wojciech Gumiński – kontrabas

*****„Apetyczne zapowiedzi spektaklu spełniły się co do joty. Tłumnie przybyli widzowie usłyszeli muzyczną opowieść o smakach, apetytach, zachciankach, dietach, witaminach, owocach, warzywach i wielu innych wymyślnych rozkoszach podniebienia. Śmiem twierdzić, że podczas tego wieczoru słuchaczom wielokrotnie ślinka napływała do ust! Bohaterka recitalu nie ograniczała się tylko do śpiewania, lecz z humorem zapowiadała i komentowała wykonywane piosenki. Ba, okraszała je często inteligentną choreografią, dodająca blasku prezentowanym utworom.” – Nasz Głos Poznański
 

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • stacjonarnie u biletera/bileterki – na Barce Wisława (dolny pokład), w dni, kiedy gramy tam spektakle, od godziny 17 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 
fot. Kasia Chmura-Cegiełkowska

 
Spektakl odbędzie się w ogrzewanej sali na dolnym pokładzie Barki Wisława.