Ładowanie Wydarzenia

Kto nie pije, ten donosi – alkoteleturniej | ONLINE

wydarzenie Kto nie pije, ten donosi – alkoteleturniej | ONLINE jest nieaktualne

11 litrów czystego alkoholu – tyle wypija rocznie statystyczny Polak.
22 złote – tyle średnio zapłacisz w Polsce za półtora litra wódki.
360 osób – tylu Polaków przypada na jeden krajowy sklep z alkoholem.

Czy te liczby budzą niepokój? Tak. Czy potwierdzają światowe trendy dotyczące spożycia alkoholu? Wręcz przeciwnie. Czy wiedza ta przyda się uczestnikom teleturnieju „Kto nie pije, ten donosi”? Bynajmniej.

Nasi zawodnicy zmierzą się ze sobą w licznych konkurencjach. Ich zadaniem będzie między innymi: kupić jak najwięcej literek za literek, aby odgadnąć i poprawnie wybełkotać hasło, odgadnąć markę wódki po jednym szocie, a na koniec zdecydować, czy wziąć zakup kolejki na siebie czy na kolegę. Na szczęście mają do dyspozycji koła ratunkowe w formie: okolicznościowej narady rodzinnej albo telefonu do trzeźwego przyjaciela. Kto pójdzie na całość, a kto na drugą nóżkę? Kto wzniesie toast, a kto wypije strzemiennego? Seria niedorzecznych, zakrapianych alkoholem rund wskaże nam zwycięzcę – osobę nie tyle o największej specjalistycznej wiedzy, co o najmocniejszej głowie.

Zapraszamy na premierę programu „Kto nie pije, ten donosi”, najnowszego, improwizowanego teleturnieju Klubu Komediowego. W roli gospodarza znany i lubiany – Tadeusz Niepijanowski!

Alkohol, wyrzuty sumienia, wulgaryzmy. Program dla widzów 18+.

Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania 🙂

Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
 

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.