Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy z „Przekrojem” | PREMIERA zimowego numeru

wydarzenie Klub Komediowy z „Przekrojem” | PREMIERA zimowego numeru jest nieaktualne

Zapraszamy na spektakl improwizowany zainspirowany zimowym numerem kwartalnika „Przekrój”.

Zimowy „Przekrój” to kolejna porcja esejów, wywiadów, felietonów, tekstów literackich i recenzji. W numerze m.in. opowiadanie Olgi Tokarczuk o tym, jak Bóg stworzył narkotyki, i wywiad Artura Zaborskiego z Morganem Freemanem. Paulina Wilk pisze o zanieczyszczonych hałasem miastach, Anna Berestecka – o islandzkich strategiach przetrwania, a Wojtek Antonów – o najsłynniejszym węgierskim rabusiu. Oprócz tego rubryki stałe, a wśród nich nowe żarty rysunkowe Marka Raczkowskiego i przyprawiająca o zawrót głowy krzyżówka. Najnowsze wydanie kwartalnika będzie dostępne również – do czytania i słuchania – na stronie przekroj.pl.

Redakcja „Przekroju” przedstawi swoje ulubione fragmenty i ilustracje z najnowszego numeru pisma i podzieli się anegdotami z życia kwartalnika. Będzie to materiał wyjściowy do scen, które zagrają improwizatorzy z Klubu Komediowego. Powstaną one na żywo, na oczach publiczności, bez ustalonego wcześniej scenariusza!

Ilustracja: Karyna Piwowarska

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)