Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy TV – odc. 6 pt. „Można już zwariować” | PREMIERA ONLINE | LIVE

wydarzenie Klub Komediowy TV – odc. 6 pt. „Można już zwariować” | PREMIERA ONLINE | LIVE jest nieaktualne

Ostatni odcinek pierwszej serii naszej pandemicznej telewizji traktować będzie o gęstej atmosferze zaawansowanej kwarantanny. Nasi niedzisiejsi prowadzący Jan i Krystyna tak długo poddawali się lockdownowi, że odosobnienie zaczęło źle oddziaływać na ich psychikę. Pan Jan w panicznym lęku o swoje zdrowie odnalazł inspirację do tropienia kolejnych spiskowych teorii, Pani Krystyna poszła w magię (tę białą, jak i tę ciemniejszą).

Sytuacji nie polepszają kolejne wizyty coraz bardziej podejrzanych gości, przebiegające do wtóru wieszczeń zatrzaśniętego w pawlaczu Arka. Zarówno pracownik klubowego działu IT, jak i plotka głoszą jedną niepokojącą wiadomość: Zbliża się kontrola! Kogo? Przez co? I w jakiej sprawie? Nie wiadomo. W żadnym jednak stopniu nie zmniejsza to obezwładniającego przerażenia, jakie sprowadza na bohaterów owa wiadomość.

Stworzą i wystąpią: Kinga Kosik-Burzyńska, Mateusz Lewandowski, Dorota Krempa, Szymon Roszak, Michał Meyer, Bartosz Młynarski, Marta Podobas, Katarzyna Dąbrowska, Weronika Nockowska, Anna Iwanek, Katarzyna Kołeczek, Matylda Damięcka, Tomek Sierpiński, Bartek Jurkowski, Bartek Magdziarz, Michał Sufin, Jerzy Rogiewicz, Maciej Chwała, Paweł Parzuchowski, Mateusz Ożyński, Kamila Dziorek, Dariusz Skarżyński, Maciej Pachota, Michał Jońca

Jurysdykcję audiowizualną nad odcinkiem sprawuje Kobas Laksa.

***
Klub Komediowy TV to telewizja online, dla stworzenia której siły swoje połączyły postaci zaniechanych spektakli klubowych. Grupa z nagła osieroconych bohaterów scenicznych postanowiła nadawać specjalną audycję – z pustego lokalu, w każdą sobotę o 21:03.
 
Jeśli podoba Wam się to, co robimy, i chcecie nas wspierać, to prosimy kliknąć w CO ŁASKA i wybrać dowolną kwotę wsparcia. Dorzućcie się na prąd, na wypożyczenie dodatkowej kamery, na blendę, mikrofon i mikroporty, streama, na scenografię i kostium, na kilka złotych dla aktorów i autorów. Każdy grosz się liczy, a im więcej uda nam się zebrać, tym lepiej i więcej odcinków Klub Komediowy TV uda nam się zrealizować.