Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy TV – odc. 5 pt. „Lato miłości” inspired by RISKmadeinwarsaw | PREMIERA ONLINE | LIVE

wydarzenie Klub Komediowy TV – odc. 5 pt. „Lato miłości” inspired by RISKmadeinwarsaw | PREMIERA ONLINE | LIVE jest nieaktualne

W kolejnym odcinku Klub Komediowy TV pt. „Lato miłości” bezrobotne, piwniczne postaci sceniczne zrobią wszystko, by social distancing nie odebrał nam ciepła wakacyjnego, miłosnego uniesienia! Odcinek sponsorują: Miłość, Otwartość i RISKmadeinwarsaw.

W piwnicy wrze od napięcia i feromonów, na szczęście z pomocą przychodzi zaprzyjaźniona kreatywna marka odzieżowa RISK – przekaże naszym bohaterom ubrania, które pozwolą im uwolnić ich miłosne flow. Tak, by znowu było kolorowo, czule i blisko siebie.

Zatem Klub Komediowy TV – który na skutek kolejnych obostrzeń, również psychicznych, zdawał się przemieniać w coraz bardziej zapiętą pod kołnierzyk telewizję jak z lat siedemdziesiątych – rozepnie tu i tam guziki i zaprezentuje widzom trochę dzianino-frywolności. Zaprezentujemy m.in.: koncert afektowanych życzeń, pokaz mody „Lato miłości”, scenkę flirto-rodzajową i wiosenną ekspozycję sztuki zwierzo-patriotycznej, zwłaszcza że do życia budzi się przyroda i ojczyzna!

I pamiętajcie: Miłość zwycięży!

 • wystąpią m.in.: Karolina Bacia, Katarzyna Dąbrowska, Izabela Kała, Kamila Kamińska, Kinga Kosik-Burzyńska, Dorota Krempa, Weronika Nockowska, Aleksandra Nowicka, Bartosz Jurkowski, Piotr Gasik, Mateusz Lewandowski, Bartosz Młynarski, Hubert Skrzyński, Michał Sufin, Grzegorz Woś, Łukasz Zajączkowski
 • autorzy i realizacja: wyżej wymienieni oraz Grzegorz Jaroszuk, Jerzy Rogiewicz, Radex Łukasiewicz, Paweł Parzuchowski, Dariusz Skarżyński, Mateusz Ożyński, Maciej Pachota, Kamila Dziorek, Michał Jońca, Kobas Laksa
 •  

  Partnerem medialnym wydarzenia jest Comedy Central Polska.

  ***
  Klub Komediowy TV to telewizja online, dla stworzenia której siły swoje połączyły postaci zaniechanych spektakli klubowych. Grupa z nagła osieroconych bohaterów scenicznych postanowiła nadawać specjalną audycję – z pustego lokalu, w każdą sobotę o 21:03.
   
  Jeśli podoba Wam się to, co robimy, i chcecie nas wspierać, to prosimy kliknąć w CO ŁASKA i wybrać dowolną kwotę wsparcia. Dorzućcie się na prąd, na wypożyczenie dodatkowej kamery, na blendę, mikrofon i mikroporty, streama, na scenografię i kostium, na kilka złotych dla aktorów i autorów. Każdy grosz się liczy, a im więcej uda nam się zebrać, tym lepiej i więcej odcinków Klub Komediowy TV uda nam się zrealizować.