Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy TV – odc. 4: „Czy ktoś to w ogóle prowadzi?” | PREMIERA ONLINE | LIVE

wydarzenie Klub Komediowy TV – odc. 4: „Czy ktoś to w ogóle prowadzi?” | PREMIERA ONLINE | LIVE jest nieaktualne

Odcinek czwarty Klub Komediowy TV pt.: „Czy ktoś to w ogóle prowadzi?” odbędzie się pod znakiem walki o zainteresowanie widowni. Na skutek głosów krytycznych, jakoby prowadzenie programu pozostawiało wiele do życzenia, zapadła decyzja o przeprowadzeniu konkursu na nowego prowadzącego. Wśród fikcyjnych bohaterów poprzednich odcinków pojawia się chęć wysforowania się na najwyższe stanowiska w produkcji. Swoją kandydaturę zgłoszą Gerdazy – klucznik wspólnoty, Litota – pisarz rezydent, Pogodynek – były celebryta meteorologii, no i oczywiście Arek z działu IT.

Poza tym, jak co tydzień, zobaczymy kolejną porcję porad dla przedsiębiorców, wideobloga duszpasterza internetów i piosenkę liryczno-nabywczą o potrzebie kupna kwiatów w niedzielę niehandlową.

wystąpią: Dorota Krempa, Mateusz Lewandowski, Bartłomiej Magdziarz, Bartek Młynarski, Maciej Nawrocki, Karolina Norkiewicz, Dorota Dakota Pawiłowska, Szymon Roszak, Michał Sufin, Grzegorz Woś

autorzy i realizacja: wyżej wymienieni oraz Grzegorz Jaroszuk, Michał Sufin, Bartek Magdziarz, Mateusz Lewandowski, Radex Łukasiewicz, Noam Zylberberg, Maciej Chwała, Paweł Parzuchowski, Dariusz Skarżyński, Mateusz Ożyński, Maciej Pachota, Kamila Dziorek, Hubert Skrzyński, Michał Jońca, Kobas Laksa, Mateusz Trusewicz, Damian Biegański, Mikołaj Lendzioszek, Rafał Madajczak

podziękowania dla: Rafała Hencela, RISKmadeinwarsaw i – za wsparcie na Patronite – Andrzeja Bielskiego
 

Partnerem medialnym wydarzenia jest Comedy Central Polska.
 

***
Klub Komediowy TV to telewizja online, dla stworzenia której siły swoje połączyły postaci zaniechanych spektakli klubowych. Grupa z nagła osieroconych bohaterów scenicznych postanowiła nadawać specjalną audycję – z pustego lokalu, w każdą sobotę o 19:03.
 
Jeśli podoba Wam się to, co robimy, i chcecie nas wspierać, to prosimy kliknąć w CO ŁASKA i wybrać dowolną kwotę wsparcia. Dorzućcie się na prąd, na wypożyczenie dodatkowej kamery, na blendę, mikrofon i mikroporty, streama, na scenografię i kostium, na kilka złotych dla aktorów i autorów. Każdy grosz się liczy, a im więcej uda nam się zebrać, tym lepiej i więcej odcinków Klub Komediowy TV uda nam się zrealizować.