Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy TV – odc.3: „Mogło być gorzej” | PREMIERA ONLINE | LIVE

wydarzenie Klub Komediowy TV – odc.3: „Mogło być gorzej” | PREMIERA ONLINE | LIVE jest nieaktualne

Trzeci odcinek Klub Komediowy TV na YouTube wleje w serca użytkowników kroplę optymizmu. Ma to sprawić futurystyczna klamra odcinka, w którym opuszczoną piwnicę na placu Zbawiciela odwiedzą przybysze z przyszłości. Przekaz o tym, że nie jest z nami tak źle, przyniosą kolejni boohaterowie: Czeski Robot odległej generacji, Saturn – niedorzeczny wynalazca, i Rozrywacz – sprzęt rozrywkowy 2.0. Wiadomości z przyszłości okażą się tak niejednoznaczne, że nawet największy sceptyk uzna, że w porównaniu z nimi nasza teraźniejszość jeszcze nie jest najgorsza. W końcu mogło być gorzej… Mogło padać.

„Mogło być gorzej” to odcinek pełen zdrowego rozsądku i optymistycznej wizji świata. Dlatego, usłyszymy w nim pieśń nieco turystyczną (bo może wakacji nie odwołają), utwór o nierządnej wycieczce nad Biebrzę (bo Biebrza jednak ugaszona) oraz segment balkonowy o tym, jak utrzymać dobre relacje sąsiedzkie w kwarantannie.

 • wystąpią m.in.: Katarzyna Dąbrowska, Kinga Kosik-Burzyńska, Dorota Krempa, Weronika Nockowska, Aleksandra Nowicka, Mateusz Lewandowski, Bartłomiej Magdziarz, Michał Meyer, Bartosz Młynarski, Mateusz Płocha, Szymon Roszak, Michał Sufin
 • autorzy i realizacja: Grzegorz Jaroszuk, Michał Sufin, Bartek Magdziarz, Mateusz Lewandowski, Radex Łukasiewicz, Paweł Parzuchowski, Dariusz Skarżyński, Mateusz Ożyński, Maciej Pachota, Kamila Dziorek, Michał Jońca, Kobas Laksa
 •  

  Partnerem medialnym wydarzenia jest Comedy Central Polska.

  ***
  Klub Komediowy TV to telewizja online, dla stworzenia której siły swoje połączyły postaci zaniechanych spektakli klubowych. Grupa z nagła osieroconych bohaterów scenicznych postanowiła nadawać specjalną audycję – z pustego lokalu, w każdą sobotę o 19:03.
   
  Jeśli podoba Wam się to, co robimy, i chcecie nas wspierać, to prosimy kliknąć w CO ŁASKA i wybrać dowolną kwotę wsparcia. Dorzućcie się na prąd, na wypożyczenie dodatkowej kamery, na blendę, mikrofon i mikroporty, streama, na scenografię i kostium, na kilka złotych dla aktorów i autorów. Każdy grosz się liczy, a im więcej uda nam się zebrać, tym lepiej i więcej odcinków Klub Komediowy TV uda nam się zrealizować.