Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy & Robert Makłowicz | ONLINE

wydarzenie Klub Komediowy & Robert Makłowicz | ONLINE jest nieaktualne

Czy są z nami smakosze sutych dykteryjek, piewcy szlachetnie wysklepionego podniebienia i admiratorzy lokalnych kulinariów? Mamy dla was nie lada rarytasik! Ponownie – aczkolwiek tym razem wirtualnie – odwiedzi nas Robert Makłowicz, który specjalnie z myślą o tym wydarzeniu nagra garść soczystych anegdot!

Robert Makłowicz – dziennikarz, pisarz, publicysta, krytyk kulinarny i podróżnik. Pierwszy w dziejach polskiej telewizji zaproponował widzom zwiedzanie kulinarnej mapy świata i poznawanie go – dosłownie – od kuchni. Jako gospodarz cyklu reportaży podróżniczo-kulinarnych („Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”, „Makłowicz w podróży” oraz „Makłowicz w drodze”) oprowadzał telewidzów po wyjątkowych miejscach, ukazując związki kuchni z kulturą i historią odwiedzanych regionów.

Nasz gość specjalnie dla nas przygotuje parę kilkominutowych filmików, do których aktorzy zagrają kilka improwizowanych scen komentujących. Nagrania odtworzymy dopiero podczas spektaklu, więc treść inspiracji poznamy w tym samym czasie, co widzowie. I jak tam apetyty?

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP, a zostaniesz przekierowany do strony wydarzenia na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją.