Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy & Majka Jeżowska | ONLINE

wydarzenie Klub Komediowy & Majka Jeżowska | ONLINE jest nieaktualne

Cokolwiek planowaliście na ten wieczór – rzućcie wszystko! Bowiem w studiu Klubu Komediowego zagości Majka Jeżowska!

Nasza Gościni zapowiedziała, że na żywo zaśpiewa parę wybranych piosenek. A że repertuar Majki Jeżowskiej jest bardzo zróżnicowany – spodziewamy się zarówno piosenek familijnych, hitów country, wakacyjnych przebojów, jak i muzyki z „King Size” czy „W pustyni i w puszczy”. Muzyczne inspiracje będą zaskoczeniem zarówno dla widzów, jak i dla improwizatorów, którzy zagrają do nich serię scen komentujących. A tymczasem… „Wszystkie dzieci nasze są: Kasia, Michael, Małgosia, Jooooohn…”!

Majka Jeżowska – wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym. Kompozytorka, autorka wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, „Margarita”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań” , „Kochaj czworonogi”). Producent muzyczny oraz szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music.

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP, a zostaniesz przekierowany do strony wydarzenia na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją.