Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy & Maciej Orłoś | ONLINE & LIVE

sobota, 14.11

21:00

miejsce: Rakieta Klub, Nowy Świat 4a

Zapraszamy na spektakl improwizowany z gościnnym udziałem dziennikarza, prezentera telewizyjnego i influencera Macieja Orłosia. Nasz gość jest laureatem czterech Wiktorów i dwóch Telekamer, przez ponad 25 lat prowadził „Teleeexpress” i inne programy dla TVP, do niedawna był gospodarzem programów w Telewizji WP. Jest autorem kilku książek, m.in. „Moje wywiady Oko w Oko”, a także książek dla dzieci. Obecnie tworzy autorski kanał YouTube.

Spektakl będzie się odbywał z udziałem publiczności (z zachowaniem wymaganych obostrzeń i zasad bezpieczeństwa sanitarnego), a także będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

| fot. Monika Szalek

UDZIAŁ ONLINE
Bilety: 3.99$, czyli jakieś 15,50 zł

Bilety na spektakl online można kupić poprzez opcję KUP DOSTĘP w wydarzeniu na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie w dniu spektaklu, wykupić dostęp i cieszyć się transmisją.

UDZIAŁ STACJONARNY
Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

 • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
 • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie (górna sala) od godziny 16 w dni, w które gramy tam spektakle (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)
 •  
  ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU STACJONARNIE (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

  1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
  3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
  4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
  5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
  – nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
  – nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
  – nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

  W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.