Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy & Jerzy Bralczyk, „Do domu!!!” | ONLINE

wydarzenie Klub Komediowy & Jerzy Bralczyk, „Do domu!!!” | ONLINE jest nieaktualne

Wszystkich domatorów i tych, którzy odkryli swoje mieszkania i domy na nowo podczas tegorocznej domowej kwarantanny, zapraszamy na spektakl improwizowany z udziałem profesora Jerzego Bralczyka, wybitnego specjalisty w zakresie języka mediów, reklamy i polityki, autorytetu w dziedzinie języka polskiego, autora m.in. bogato ilustrowanego leksykonu pt. „Do domu!!!” (wyd. BOSZ, 2020). Jest to kolejny po „Jeść!!!” i „W drogę!!!” przewodnik po słowach i ich znaczeniach.

Czytelnicy, a także widzowie spektaklu, zwiedzą salon, kuchnię i jadalnię, ale też alkowę i buduar, zajrzą do spiżarni i lodówki, ocenią, co jest bardziej wygodne: kanapa, tapczan czy wersalka, będą podziwiać żyrandole i etażerki, a na koniec wyjdą na balkon, a może taras lub werandę – z pewnością jednak nie będą się snuli z kąta w kąt! To wszystko w towarzystwie profesora Bralczyka, który tym razem odwiedzi nas wirtualnie! Na żywo, online przeczyta wybrane przez widzów fragmenty swojej nowo wydanej książki, a także skomentuje zagrane przez improwizatorów sceny.

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP, a zostaniesz przekierowany do strony wydarzenia na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją.