Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy feat. Marek Raczkowski

wydarzenie Klub Komediowy feat. Marek Raczkowski jest nieaktualne

Zapraszamy na spektakl z gościnnym udziałem Marka Raczkowskiego. Tego wieczoru aktorzy Klubu Komediowego zagrają serię wyjątkowo absurdalnych scen o charakterze improwizowanym, inspirowanych rysunkową twórczością naszego Gościa. Będzie trochę o śmierci, trochę o tym, jak Polacy uprawiają grobbing, a trochę o cenach zniczy i wieńców.

Marek Raczkowski – artysta plastyk, malarz, rysownik, plakacista i satyryk. Od 2003 roku związany z czasopismem „Przekrój”. Jeszcze niedawno uważał, że jest nieśmiertelny, ale ostatnio zaczął podejrzewać, że kiedyś jednak może umrzeć. Ta myśl nawiedza go zawsze, gdy odchodzi jakiś wielki artysta, niekoniecznie rysownik.

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

Fot. Karina Krystosiak