Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy & Borys Szyc | ONLINE

wydarzenie Klub Komediowy & Borys Szyc | ONLINE jest nieaktualne

W związku z tym, że teatry wciąż pozostają zamknięte, kontynuujemy cykl scenicznych spotkań w onlajnie. I tak w grudniu pierwszym „zdalnym” gościem Klubu Komediowego będzie Borys Szyc – aktor teatralny i filmowy, znany publiczności m.in. z serialu „Oficer” w reż. Macieja Dejczera, filmów: „Symetria” w reż. Konrada Niewolskiego, „Vinci” w reż. Juliusza Machulskiego, „Pokot” w reż. Agnieszki Holland i Kasi Adamik, a niedawno także w „Piłsudskim” w reż. Michała Rosy (gdzie grał rolę Marszałka). Aktor warszawskiego Teatru Współczesnego (z którym jest związany od 2001 roku), gdzie grał m.in. w „Sztuce bez tytułu” w reż. Agnieszki Glińskiej, czy w „Psim sercu” w reż. Macieja Englerta. Twórca platformy internetowej TheMuBa, oferującej wyselekcjonowane spektakle teatralne, koncerty, czy przedstawienia baletowe.

Z myślą o spektaklu Klubu Komediowego nasz gość przygotuje domowy self-tape, a fragmenty nagrania* posłużą jako punkt wyjściowy dla komików do zaimprowizowania na żywo serii scen.

* Nagrane materiały zostaną opublikowane podczas wydarzenia, także zarówno widzowie jak i improwizatorzy obejrzą je po raz pierwszy w tym samym momencie.

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP, a zostaniesz przekierowany do strony wydarzenia na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją.