Ładowanie Wydarzenia

Klub Komediowy & Audioteka prezentują: Solaris | PREMIERA

wydarzenie Klub Komediowy & Audioteka prezentują: Solaris | PREMIERA jest nieaktualne

„Solaris” – dla jednych historia miłosna, dla innych traktat filozoficzny. Odkryj arcydzieło Lema na nowo – w komediowo zremasterowanej odsłonie!

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl-słuchowisko, podczas którego będziecie mogli posłuchać fragmentów superprodukcji wyprodukowanej przez Audiotekę – „Solaris” (z udziałem m.in. Roberta Więckiewicza, Magdaleny Cieleckiej i Adama Woronowicza). Tym razem dzieło Stanisława Lema zostanie zreinterpretowane przez improwizatorów z Klubu Komediowego (zatem nie należy spodziewać się na scenie ani Roberta Więckiewicza, ani Magdaleny Cieleckiej, ani Adama Woronowicza).

Wejdziemy w miejscami absurdalny, a miejscami niedorzeczny dialog z dziełem Stanisława Lema. Czy będziemy rozważać o ograniczeniach naszego umysłu i specyfice ludzkiego poznania? Czy znajdziemy inne zakończenie dla losów Krisa Kelvina i Harey? Cóż, trudno przewidzieć, w którą stronę przepiszemy tę przejmującą historię kontaktu z obcą inteligencją… Co na to wszystko Lem? Taktownie milczy…

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi).

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)