Ładowanie Wydarzenia

Kiss & Ride – spektakl drogi | PREMIERA

wydarzenie Kiss & Ride – spektakl drogi | PREMIERA jest nieaktualne

Ambitna pisarka bez perspektyw na wydanie jej twórczości, nieobliczalna seksuolożka mająca za cel rozerotyzowanie polskiego społeczeństwa, niepijący absolwent kierunku Piwowarstwo i Destylacja na uniwersytecie w Edynburgu oraz były trener personalny, a obecny kolekcjoner szachownic ruszają w szaleńczą wyprawę po Polsce. Podróżując wysłużonym Audi, szukają przygód, narkotyków, alkoholu i wolnej miłości. Ich wędrówka jest spełnieniem marzeń wszystkich tych, którzy na co dzień parkują swoje auto w strefie Park+Ride, a dalej przemieszczają się komunikacją miejską ku monotonii zawodowej. Jest wyzwaniem rzuconym zapobiegawczej, pragmatycznej obyczajowości warszawian.

Ten na poły autobiograficzny, na poły improwizowany spektakl nie wpisze się raczej w historię teatru, nikogo z grających nie uczyni legendą polskiej sceny. Za to mogą być porywającą, ekstatyczną przygodą na A jedynce.

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)