Ładowanie Wydarzenia

Jadłonomia feat. Klub Komediowy – nowa odsłona znanych przepisów | LIVE | ONLINE

wydarzenie Jadłonomia feat. Klub Komediowy – nowa odsłona znanych przepisów | LIVE | ONLINE jest nieaktualne

Wszystkich miłośników kuchni polskiej oraz roślinnej, tych którzy gotują więcej lub mniej (a może chcieliby zdrowiej!), zapraszamy na spektakl inspirowany najnowszą książką autorstwa Marty Dymek – „Jadłonomia po polsku”.

Koniec z płaczem nad listami nieznanych składników. Marta Dymek pokazuje, że kuchnia roślinna może być prosta jak barszcz i równie smaczna co ruskie pierogi, a w starych książkach kucharskich można wyszperać niesamowite przepisy, techniki i porady – należy je po prostu pomysłowo „doprawić”.

Klub Komediowy podjął wyzwanie przetworzenia kulinarnych historii w improwizowane, sceniczne haute cuisine (tudzież hell’s kitchen… wszystko zależy od proporcji absurdu, ciętej riposty i wyobraźni grających). Spektakl powstanie na żywo, na oczach internautek i internautów spragnionych kulinarnych nowalijek. Aktorzy będą się inspirować fragmentami przepisów i opowieściami autorki o tym, gdzie zawędrowała, szukając inspiracji do książki (spoiler: w zakamarki domeny publicznej!).

Transmisję live ze spektaklu zobaczycie 25 czerwca o 21.00 na profilach Klubu Komediowego i Fundacji Centrum Cyfrowe na Facebooku – w zaciszu własnych mieszkań, przed ekranami laptopów i smartphone’ów.

Wydarzenie będzie transmitowane online, na żywo, za darmo, na otwartym streamie!