Ładowanie Wydarzenia

ODWOŁANY | Fabularny przewodnik po: Zniknięcie baristki w ekspresie

wydarzenie ODWOŁANY | Fabularny przewodnik po: Zniknięcie baristki w ekspresie jest nieaktualne

*****„Kabaret wraca, i to w wielkim stylu. Twórcy »Fabularnego przewodnika po…« odkurzyli to zdewaluowane słowo, z jednej strony sięgając do najlepszej tradycji polskiego kabaretu literacko-satyrycznego, a z drugiej – nadając mu nowe znaczenie i aktualną treść.” – Magdalena Chrzczonowicz, respublica.pl

„Zniknięcie baristki w ekspresie” jest historią dochodzenia policyjnego, którego nie było. Rzecz dzieje się w Kawiarni. Dwóch detektywów próbuje rozwiązać przypadek zniknięcia nieznanej nikomu baristki. Podczas śledztwa napotykają szereg postaci dziwnych i dziwniejszych, m.in. Błędną Kelnerkę, Szarą Szafiarkę, Mizantropa Turystycznego i domagającą się tantiem Muzę, porzuconą z wierszem na ręku.

„Zniknięcie baristki w ekspresie” jest drugą odsłoną serialu scenicznego produkowanego przez Klub Komediowy pt. „Fabularny przewodnik po…”. Spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką, któremu poza żartem nieobca jest również nuta liryczna.

scenariusz: Błażej Staryszak i Michał Sufin
reżyseria: Aneta Groszyńska
muzyka: Jerzy Rogiewicz
Obsada: Matylda Damięcka, Kasia Kołeczek, Weronika Nockowska, Agata Sasinowska, Mateusz Lewandowski, Bartek Magdziarz, Maciej Nawrocki
Partnerem spektaklu jest firma RISK made in Warsaw.

Bilety: 40/30 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)