Ładowanie Wydarzenia
fabularny przewodnik po

W trzecim odcinku scenicznego przewodnika w serii scen przeplatanych piosenkami widzowie wybiorą się na wieczorną przechadzkę alejkami starego cmentarza. Towarzyszyć im będzie roztargniony literat, którego z nastroju zadumy wyrwą nieoczekiwane spotkania. Nie do końca będzie jasne, czy postaci, które spotka to ludzie z krwi i kości czy może duchy ruin biblioteki, na której przed laty powstała nekropolia.

 

Fabularny w mediach:

Kabaret wraca, i to w wielkim stylu. Twórcy „Fabularnego przewodnika po…” odkurzyli to zdewaluowane słowo, z jednej strony sięgając do najlepszej tradycji polskiego kabaretu literacko-satyrycznego, a z drugiej – nadając mu nowe znaczenie i aktualną treść.
http://publica.pl/teksty/kabaret-wraca-w-wielkim-stylu-48752.html

 

Premiera „Fabularnego przewodnika po ostatnich pożegnaniach” miała miejsce 25 marca we Wrocławiu, podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej Nurt Off. Spektakl był wystawiany m.in. na Festiwalu Malta 2016.

 

scenariusz: Błażej Staryszak, Michał Sufin (Teatr Improwizowany Klancyk)
reżyseria: Aneta Groszyńska
muzyka: Jerzy Rogiewicz
obsada: Agata Sasinowska, Matylda Damięcka, Weronika Nockowska, Katarzyna Kołeczek, Grzegorz Kwiecień, Bartek Magdziarz, Mateusz Lewandowski, Maciej Nawrocki

 

☞ Bilety: 40 zł/30 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • w kasie Klubu – w dni otwarcia kasy biletowej od godziny 18 do końca spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

Spektakl/Artyści:

Fabularny przewodnik po…

Dodaj do kalendarza:


Nadchodzące wydarzenia


21.05

wtorek

19:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO:

22.05

środa

19:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO:

23.05

czwartek

21:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

23.05

czwartek

19:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO:

24.05

piątek

19:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO: