Ładowanie Wydarzenia

Dzień Wewnętrznego Dziecka – spektakl improwizowany

wydarzenie Dzień Wewnętrznego Dziecka – spektakl improwizowany jest nieaktualne

Bielizna z nadrukiem Hello Kitty skrywana głęboko w najniższej szufladzie szafy, kolekcjonerskie wydanie sagi „Zmierzch” na blue-ray wciśnięte za retrospektywą filmów Kieślowskiego, zdalnie sterowany Lamborghini Aventador kupiony pod pretekstem zbliżającej się komunii chrześniaka… Co jeszcze sprawiało Wam radość w dzieciństwie, a co już nie przystoi jako dorosłym? Czego nie możecie sobie odmówić, mimo że „w tym wieku” już nie wypada?

1 czerwca zapraszamy na spektakl improwizowany dla wszystkich dorosłych, którzy tego dnia mają ochotę odbyć podróż ku swojemu wewnętrznemu dziecku. Za punkt wyjściowy i inspirację do spektaklu weźmiemy Wasze (nasze?) „guilty pleasures”. Jak zawsze zagramy bez scenariusza, bez rozpisanych ról, bez uprzednio przygotowanej fabuły. Na żywo, z głowy. Z okazji dnia wewnętrznego dziecka!

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)