Ładowanie Wydarzenia

Dubbingi niszczą politykę feat. ASZdziennik | ONLINE

piątek, 22.01

21:00

miejsce: platforma VOD – eWejściówki.pl, stream online

Zwolennicy Donalda Trumpa wdzierają się do gmachu Kapitolu, po 16 latach i czterech rządach kończy się era Angeli Merkel (a jej odejście „is going to be very boring”), natomiast Polacy obwołali Mateusza Morawieckiego politykiem roku 2020 – aż 11% głosami poparcia, jednak nikogo to nie obchodzi, bo nie jest celebrytą. Nie minął nawet miesiąc roku ZOZI, jednak świat wielkich emocji i małej polityki jest zbyt ekscytujący, by banda wyleniałych komików pozostawiła go bez złośliwego komentarza.

Klub Komediowy i ASZdziennik zapraszają na wieczór dubbingów, podczas którego to komicy przejmą mównicę! Debaty polityczne, wypowiedzi, orędzia, parlamentarne aferki – podłożymy głosy pod polskich polityków, a będziemy w tym bezlitośnie abstrakcyjni i ujmująco niedoedukowani. Nie bierzemy jeńców! Niczym mityczne sępy wyżerające wnętrzności tytanom! Albo jak gołębie, którym podsypano chleba na chodnik przy Wiejskiej…

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 20 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP. Po zakupie widz otrzymuje w mailu zwrotnym link do streamu oraz dedykowane dane dostępu (login i hasło)