Ładowanie Wydarzenia

Dubbingi niszczą: FILMY POSTAPOKALIPTYCZNE

wydarzenie Dubbingi niszczą: FILMY POSTAPOKALIPTYCZNE jest nieaktualne

11 marca 2021 mija rok od ogłoszenia pierwszego lockdownu. ROK! W związku z tym zapraszamy na wieczór, w którym zniszczymy rzeczywistość i filmy postapo!

Improwizatorzy będą na żywo podkładać zupełnie nową, zaskakującą ścieżkę dubbingową do wyciętych klipów z filmów, w których w wyniku tajemniczej epidemii ludzkość traci po kolei wszystkie zmysły, bohaterowie starają się powstrzymać zabójczego wirusa, a samotny naukowiec poszukuje szczepionki, by odwrócić mutację ludzi w zombie. Brzmi niepokojąco znajomo? Przyjdźcie i zobaczcie alternatywną wersję kultowych produkcji filmowych – z oryginalną, kontrowersyjną (czasem niecenzuralną) ścieżką dubbingową.

Wszelka zbieżność do doświadczeń z bieżącej rzeczywistości pandemicznej jest zamierzona.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.