Ładowanie Wydarzenia

Dubbingi niszczą: JESIENIARY

wydarzenie Dubbingi niszczą: JESIENIARY jest nieaktualne

Nie da rady dłużej negować tego faktu: lato się skończyło, a zaczyna się jesień! Wjeżdża na grubo odziana w poncho z melancholii i obuta w kalosze (koniecznie Huntery). Aby choć trochę ją oswoić, bierzemy na warsztat filmy i seriale z jesienią w tle! Improwizatorzy będą na żywo podkładać zupełnie nową, zaskakującą ścieżkę dubbingową do wyciętych klipów z filmów, gdzie bohaterowie piją herbatę z wielkich, trzymanych oburącz kubków, chodzą w grubo plecionych oversize’owych goflach i zachwycają się feerią barw jesiennych koron drzew. Zobaczcie alternatywną wersję z oryginalną, kontrowersyjną (czasem niecenzuralną) ścieżką dubbingową.

Także jeśli kochacie jesień, lepiej zostańcie w domach – bo tego, co zobaczycie na wieczorze dubbingów, możecie nie odchorować.

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)