Ładowanie Wydarzenia

Czy bolało, kiedy spadałaś z nieba, czyli królowie podrywu | ONLINE

wydarzenie Czy bolało, kiedy spadałaś z nieba, czyli królowie podrywu  | ONLINE jest nieaktualne

„Chodź za kiosk, skrzyżujemy oddechy”, „Czy bolało, kiedy spadałaś z nieba?”, „Żułbym Twoje usta niczym surowy boczek” – teksty śmiałe, brawurowe nawet, a jednak ich skuteczność wynosi 2,7%. Nie umiesz zarywać do dziewczyn? Nie wiesz, jak zagadać do chłopaka? Nie szkodzi! Zapraszamy na nasz skrócony kurs flirtu, który pozwoli Ci prawidłowo ocenić ryzyko interpretacyjne klasycznych opening line’ów, i przyjąć znacznie subtelniejszą i bardziej efektywną taktykę randkowania!

Także lepiej nic nie mów. Obejrzyj spektakl improwizowany inspirowany najbardziej niefortunnymi tekstami na podryw! Czy wyniesiona z niego wiedza będzie pożyteczna? Najprawdopodobniej nie. Czy dzięki temu kogoś poznasz? Nie sądzimy. Niemniej jednak, może to Twoja ostatnia szansa, aby przygotować się na letni podryw i objąć niepodzielne rządy w miłosnym królestwie flirtu.

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP, a zostaniesz przekierowany do strony wydarzenia na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją.