Ładowanie Wydarzenia

Cukierek albo psikus – Klub Komediowy na Halloween | ONLINE & LIVE

wydarzenie Cukierek albo psikus – Klub Komediowy na Halloween | ONLINE & LIVE jest nieaktualne

Zapraszamy na halloweenowy wieczór z improwizacją! Wszystko powstanie na żywo, na oczach publiczności oraz dzięki inspiracjom od widzów! Spektakl możecie obejrzeć na widowni (z zachowaniem obostrzeń i zasad bezpieczeństwa) albo online! Szczegóły poniżej.

Starożytni Celtowie wierzyli, że 31 października zaciera się granica między światem żywych a światem umarłych, którzy wracają na ziemię i nawiedzają żyjących. I chociaż dziś w Halloween nie do końca chodzi o lęk przed marami i zjawami, to jednak nigdy nie wiesz, jakie współczesne licho dojedzie cię w najmniej spodziewanym momencie przebieranej zabawy halloweenowej.

ZOMBI-EX
Nawet tu dopadł cię zza światów waszej wspólnej przeszłości: twój były! Nie masz pojęcia, kto go zaprosił i dlaczego w ogóle przyszedł, skoro to impreza u TWOICH znajomych. Do tego w jakiś nadprzyrodzony sposób odgadł, w co będziesz ubrana, i założył kostium komplementarny do twojego. I teraz przebrani – ty za Frodo Bagginsa, on za Sama Gamgee – wyglądacie jak para, a po pół godzinie wszyscy plotkują już tylko o waszym rzekomym zejściu się. Cały wieczór starasz się zgubić eks w tłumie innych przebierańców, ale on chodzi za tobą krok w krok i deklaruje, że będzie nosił za was dwoje ciężar rozłąki. A kiedy w końcu nachodzi cię myśl, by dać mu szansę, przyłapujesz go w objęciach krępej, biuściastej blondyny w kostiumie bawarskim… Impreza dogorywa. Zamawiasz ubera i udajesz się na zachód…

DEADLINE Z ULICY POSTĘPU
Rozkosznie pijesz ze znajomymi z pracy 10 kolejkę krwawej mary, kiedy nieoczekiwanie naraz brzęczą wasze telefony – powiadomienie na Slacku. Fryderyk, manager waszego działu, ukazuje się wam w swoim najstraszniejszym wydaniu: wycyzelowanym opierdolu za niewysłanie mu budżetów projektów realizowanych w Q4. Z początku lekceważysz wiadomość, ale gdy kolejno z imprezy znikają Nina, Radek i Leon, zaczynasz nerwowo szukać swojego smartphone’a, by zamówić Bolta, i pojechać do biura na Mordorze. Na klatce schodowej ku swojemu przerażeniu nieomal mijasz się z Fryderykiem, na szczęście w porę przyjeżdża winda, w której znajdujesz schronienie. Wiesz, że na imprezie wciąż jest Marysia. Zostawiasz ją jednak na pastwę Fryderyka – Maria jest najstarsza stażem, swoje już przepracowała… Impreza kończy się dla ciebie szybciej, niż zakładałeś. Wsiadasz do stojącej pod blokiem taksówki, jednak okazuje się, że kierowca wciąż realizuje kurs Fryderyka. Jesteś zbyt pijany, by wysiąść. W oddali słyszysz płacz Marii…

WIDMOROŚL
Uwielbiacie z mężem przebierane imprezy. Jednak jako świeżo upieczeni rodzice nie wychodziliście nigdzie od jakichś dwóch i pół roku. Dlatego TO Halloween planowaliście z należytą starannością: Pół roku temu zaczęliście kompletować stroje, opiekunkę zabookowaliście z miesięcznym wyprzedzeniem, a ty dodatkowo wczoraj wypiłaś solidne whisky na lodzie, prewencyjnie – aby szok alkoholowy nie zaskoczył cię zbyt szybko na przyjęciu halloweenowym i nie ściął przedwcześnie z nóg. Dziś jest wasz wieczór. Dziś nie jesteście zmęczonymi rodzicami dwulatka, nie jesteście nawet małżeństwem – dziś jesteście parą frywolnych bohaterów, Batmanem i Kobietą Kotem! Niestety, po niespełna godzinie wasze słodkie Gotham zakłóca telefon od niani: Jaś – nie wiedzieć jak – dorwał się do słoika ze słodyczami i pochłonął 15 kinderków, 4 lubisie i sześciopak mamby. Oczywiście rozbolał go brzuszek, płacze, chce do mamy i chyba w ogóle trzeba z chłopcem jechać do szpitala. Impreza nie zdążyła się nawet rozkręcić. Jest na tyle wcześnie, że moglibyście wrócić do domu tramwajem. W milczeniu docieracie do mieszkania. Na miejscu okazuje się, że dziecko zdołało zasnąć, a ty zaczynasz planować, jak sama za kilkanaście lat zatrujesz mu życie towarzyskie…

UDZIAŁ ONLINE
Bilety: 3.99$, czyli jakieś 15,50 zł

Bilety na spektakl online można kupić poprzez opcję KUP DOSTĘP w wydarzeniu na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie w dniu spektaklu, wykupić dostęp i cieszyć się transmisją.

UDZIAŁ STACJONARNY
Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie, górna sala (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU STACJONARNIE (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.