Ładowanie Wydarzenia

Będzie wyłącznie lepiej – horoskop na 2021 | ONLINE

wydarzenie Będzie wyłącznie lepiej – horoskop na 2021 | ONLINE jest nieaktualne

Na rok ZOZI patrzymy wyłącznie optymistycznie! I będziemy tak długo powtarzać sobie, że będzie lepiej, będzie lepiej, będzie lepiej – aż zaklęcie to nabierze mocy sprawczej! Tak więc co nas czeka w nadchodzących miesiącach?

MIŁOŚĆ: Rok 2020 odsłonił nam nowe oblicze miłość: romanse balkonowe, love-above-plexi, fetysze jednorazowego użytku, które albo przerodzą się w szczęśliwe związki, albo – spalone na popiół – zasilą glebę Tindera. Osoby samotne niech z nadzieją wyczekują otwarcia restauracji i barów, i przywrócenia instytucji „stolików dla osób bez pary”, a także wprowadzenia w sklepach tzw. godzin dla singli. Między północą a 2 rano wypatrujcie nocnego kupidyna!

PRACA: W 2020 everyday was Friday, w dodatku casual Friday. Teraz jednak najwyższy czas albo przeprosić się z garsonką, albo nauczyć się nosić dres z taką dumą, jakby to był garnitur od Armaniego! A jeśli dotąd niewiele zmieniło się u was w kontekście zawodowym, szykujcie się na zmiany! Rynek sprzyja szczególnie tym, którzy mają kartę rowerową!

ZDROWIE: Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie…

Zapraszamy na improwizowany horoskop (a raczej horroskop, tudzież choroskop) na rozpoczynający się rok! Z mętną precyzją wróża i astrologicznym niedopowiedzeniem spojrzymy w niebo, na dłoń, w magiczną kulę – i powiemy, co może nasz czekać w 2021! Wiemy jedno: W poprzednim roku było już tak kiepsko, że teraz może być wyłącznie lepiej!

Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania 🙂
Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć w przycisk CO ŁASKA

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.