Ładowanie Wydarzenia

Będzie gorzej – spektakl dla pesymistów | PREMIERA

wydarzenie Będzie gorzej – spektakl dla pesymistów | PREMIERA jest nieaktualne

Masz 5 lat. Twoja starsza siostra, w akcie zemsty za podkablowanie jej rodzicom, wyjawia Ci szokującą prawdę: święty Mikołaj nie istnieje. Tak jak elfy i wróżki. Mimo młodego wieku już wiesz, że od tej pory wszystko BĘDZIE GORZEJ.

Masz 17 lat. Trwasz w czymś na kształt nastoletniego zakochania. Niewinnego, nieskalanego i bezinteresownie naiwnego. Mimo młodego wieku wiesz, że ta szkolna miłość raczej nie przetrwa. Jest ci żal, bo wiesz, że każde kolejne zakochanie będzie już tylko odbitką tego uczucia, na które nałożą się filtry zdrad, oczekiwań i presji społecznej. BĘDZIE GORZEJ.

Masz 19 lat. Twoi rówieśnicy z ekscytacją zagłębiają się w świat kolokwiów, laborków i stypendialnych wymian. Tymczasem ty, mimo młodego wieku, nie masz żadnych złudzeń co do użyteczności tytułów magisterskich i dyplomów. To dopiero pierwszy rok z pięciu, niemniej ty już wiesz, że BĘDZIE GORZEJ.

Masz 24 lata. Właśnie przedłużono ci okres próbny w twojej pierwszej pracy. Rodzina i przyjaciele gratulują, ojciec otwiera szampana. A ty, mimo młodego wieku, widzisz na przestrzał całą swoją karierę. Wysiedziane w biurze dupogodziny, starania o awans, zawodowe wypalenie. A na pewnym etapie weźmiesz kredyt, który zniewoli Cię już bez reszty. Ojciec rozlewa Moeta do kieliszków. Wszyscy wznoszą kieliszki w geście toastu, nie wiedząc, że BĘDZIE GORZEJ.

Masz 36 lat. Będziesz żyć jeszcze ok 30-40 lat. Mimo wciąż względnie młodego wieku wiesz, że BĘDZIE WYŁĄCZNIE GORZEJ.

Wszystkich, którzy porzucili wiarę, nadzieję, a nawet miłość – na rzecz zdroworozsądkowego sceptycyzmu i umiarkowanych oczekiwań względem życia – zapraszamy na spektakl improwizowany inspirowany tymi, dla których szklanka jest zawsze do połowy pusta.

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • stacjonarnie u biletera/bileterki – na Barce Wisława (dolny pokład), w dni, kiedy gramy tam spektakle, od godziny 17 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 
Spektakl odbędzie się w ogrzewanej sali na dolnym pokładzie Barki Wisława.