Ładowanie Wydarzenia

Bądź dla mnie dobra jak pizza na kaca – improwizowana gastrofaza | PREMIERA

wydarzenie Bądź dla mnie dobra jak pizza na kaca – improwizowana gastrofaza | PREMIERA jest nieaktualne

Na początku był placek. Z mozzarellą i sosem pomidorowym. I był on smaczny. Później pojawiły się dodatki: pieczarki, jalapeño, pomidorki cherry, czerwona cebula, trzy pozostałe sery, chrupiący boczek, a także – do dziś budzący kontrowersje – ananas. A do tego frytki. I chipsy. I to wszystko razem było już nawet nie tyle smaczne, co zajebiście smaczne.

Mamy dla Was dobre wieści: uruchamiamy w Rakiecie sferę gastro! Grzejemy piece, a pole do kulinarnego popisu oddajemy gastrocelebrycie Marcinowi Kucowi (Jaja w Kuchni) oraz innym zaprzyjaźnionym szefom kuchni, którzy zobowiązali się złamać kanon gastronomiczny i Wasze kulinarne przyzwyczajenia. Jesteście gotowi, czy nie, w mieście pojawia się New York Style Pizza – picka obfitości! Jesz na własne ryzyko, a na drugi dzień żałujesz kalorii, ale żadnego kęsa. I wiesz, że na drugi dzień zamówisz to samo.

W związku z tym zagramy spektakl inaugurujący nasze guilty pizza pleasure, a dla naszych Widzów mamy 50% zniżki na wybraną pizzę*. Podkładka pod całonocne picie, kac, zwykły głód, gastrofaza, zachcianka, nieumiarkowanie – nie ważne dlaczego. Po prostu od dziś jesz u nas.

* Jednorazowy kupon zniżkowy dodawany jest do biletu na ten spektakl (przy zakupie biletu w kasie w Rakiecie albo za okazaniem biletu elektronicznego przy wejściu na salę). Kupon jest ważny wyłącznie w dniu spektaklu.

Bilety: 30 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie (górna sala) od godziny 16 w dni, w które gramy tam spektakle (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

 
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.