Ładowanie Wydarzenia

Antywalentynki | ONLINE

wydarzenie Antywalentynki  | ONLINE jest nieaktualne

Walentynki. Człowiek – zwłaszcza taki nie związany z nikim na stałe, a przynajmniej nie na tyle, by planować sobie wspólnie wieczór walentynkowy – ma ochotę wyjść na miasto. A tu nie ma gdzie. Na ulicach, w galeriach handlowych, galeriach sztuki. Wszędzie pary. Przytulone, jedzą, szczebioczą…

U nas na scenie – cóż, co tu kryć – także pary. Nie będzie jednak tak różowo. Ten spektakl będzie niejako rewersem romantycznych spotkań. Wywleczmy Walentynki na lewą stronę i zobaczmy inne, jakże niechlubne oblicze tego miłosnego szaleństwa, które swoją kulminację osiąga 14 lutego!

A z myślą o wszystkich parach, singlach, czy jakichkolwiek innych konstelacjach miłosnych, którym nie chce się wychodzić wieczorem z domu, spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP, a zostaniesz przekierowany do strony wydarzenia na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją.