Sprawdź nas i daj nam wyzwanie!

Bartosz Młynarski biznes@komediowy.pl tel. 666 950 804
DZIAŁANIA KREATYWNE

DZIAŁANIA KREATYWNE

Mamy kreatywny zespół złożony ze scenarzystów, copywriterów oraz reżyserów, który w połączeniu z zespołem aktorów Klubu Komediowego jest w stanie przygotować:
SPEKTAKL NA ZAMÓWIENIE

SPEKTAKL NA ZAMÓWIENIE

Jeżeli chciał(a)byś zobaczyć nasz spektakl na swojej imprezie firmowej bądź chciał(a)byś, żebyśmy przyjechali do Waszego miasta z naszą produkcją, to jesteśmy otwarci. Klub Komediowy to zespół ludzi, który jest w stanie zaproponować również autorski program dopasowany pod klienta. Polecamy szczególnie:
  • Wieczór krótkich gier - spektakl improwizowany, który składa się z serii krótkich, energetycznych i zabawnych gier i skeczy. Komicy muszą sprostać wyzwaniom, przy okazji angażują publiczność w przebieg spektaklu. Spektakl dopasowany do tematów i branży.
  • Musical improwizowany - grupa improwizatorów, aktorów i wokalistów na Państwa oczach będzie tworzyć przedstawienie muzyczne. Wszystko improwizowane i wszystko na żywo - muzyka, dialogi, piosenki. Potrzebny jest tylko tytuł.
  • Fabularny przewodnik po - spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką, któremu poza żartem nieobca jest również nuta liryczna.
  Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się szereg innych produkcji Klubu Komediowego, takich jak Bitwa na dubbingi, Co Modna Pani wiedzieć powinna, Nawijak - wieczór anegdot, i wiele innych.
NASZA PRZESTRZEŃ

NASZA PRZESTRZEŃ

Klub Komediowy to miejsce o unikalnej atmosferze, rodem z amerykańskich Comedy Clubs. Dolna sala świetnie się sprawdza na zamknięte imprezy, spotkania kreatywne, warsztaty. Na dole funkcjonuje również bar i jest możliwość zorganizowania cateringu. Nasza przestrzeń jest też wyposażona w światła, nagłośnienie i przede wszystkim scenę, na której można zorganizować występ. Oddzielną przestrzenią jest kawiarnia na górze, w której mogą się odbywać bardziej kameralne spotkania.
WSPÓŁPRACE SPECJALNE

WSPÓŁPRACE SPECJALNE

Klub Komediowy na specjalne zlecenie przygotowywał tak nietypowe wydarzenia jak Roast Adama Mickiewicza z okazji 15 lecia Instytutu Adama Mickiewicza albo animował scenę Alter Cafe we współpracy z Comedy Central na Festiwalu Open’er 2015. Jesteśmy gotowi napisać scenariusz takiego wydarzenia/okazji oraz zapewnić artystów do wykonania.
WARSZTATY I SZKOLENIA

WARSZTATY I SZKOLENIA

W Klubie pracują profesjonalni instruktorzy z improwizacji teatralnej. Zdobywaliśmy doświadczenie w najlepszych szkołach impro w Chicago i Nowym Jorku. Czemu może służyć improwizacja:
  • uczy pracy w grupie
  • przełamuje nieśmiałość i tremę związaną z wystąpieniami publicznymi
  • zwiększa umiejętność słuchania
  • uczy kreatywności i spontanicznej reakcji.
Nasze warsztaty dopasowujemy do zapotrzebowania klienta.

Zaufali nam:

Samsung Mediacom Google Ikea K2 Leroy Merlin Skanska Starcom MediaVest T-mobile Centrum Nauki Kopernik Comedy Central Instytut Adama Mickiewicza