Klub Komediowy

Podobnie jak wszystkie kluby i jak wszystkie teatry, a już na pewno jak wszystkie kluboteatry, Klub Komediowy wpadł w czerwoną strefę, po same uszy.  Przybieramy więc formę hybrydowo-przetrwalnikową, by mimo utrudnionych warunków móc spotkać się z Widzami.

W związku z zaostrzeniem obostrzeń rządowych Klub Komediowy i klub Rakieta (tak jak wszystkie instytucje kulturalne) są zamknięte do 31 stycznia br. Wciąż jednak, z pozycji własnej kanapy, możecie oglądać nas ONLINE. Całe gospodarstwo domowe na jednym bilecie! Trzeba tylko ustawić ekran laptopa pod takim kątem, by wszyscy dobrze widzieli.  Szczegółowa rozpiska spektakli znajduje się w zakładce z repertuarem!

A tym, którzy jeszcze nigdy u nas nie byli, za to wrodzona ciekawość albo gorliwość czytelnicza zawiodła ich aż do tego miejsca na stronie, spieszymy wyjaśnić, że Klub Komediowy to teatr piwniczny plac zabaw dla dorosłych, gdzie amerykańska komedia flirtuje z polską kulturą. To tutaj Bill Murray spotyka się z Jeremim Przyborą – a każdy, komu nie brakuje tupetu i języka w gębie, może dołączyć do ich rozmowy.

Nasz repertuar można podzielić na trzy rodzaje spektakli:

Czekaj, to jeszcze nie wszystko

Co miesiąc gramy ponad 80 około 30 spektakli, w tym wydarzeń online, od powstających na Twoich oczach improwizacji po spektakle wg scenariuszy wyrytych w kamiennych tablicach. Uwielbiasz muzykę, wybierasz się do nas na randkę, a może ze znajomymi po robocie – dogadamy się. Naszą ofertę podzieliliśmy na szereg mało czytelnych kategorii, żeby jeszcze bardziej zagmatwać sprawę:

Rekomendacje

Nie stój tak bez sensu na stronie głównej

Sprawdź, po co tu wszedłeś, i załatw swoje sprawy, wybierając jedną z kolejnych sekcji strony.

 

[FM_form id=”1″]